До уваги споживачів послуг з водопостачання та водовідведення.

ПОВІДОМЛЕННЯ від 01.03.2023

про публічну пропозицію (оферту)

Могилів-Подільського міського комунального підприємства «ВОДОКАНАЛ»

про укладення

ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та

централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання

На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», із змінами, внесеними Законом України від 03.12.2020 №1060, “Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85, керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, враховуючи затвердження Кабінетом Міністрів України нової форми публічного типового індивідуального договору, –

Могилів-Подільське міське комунальне підприємство «ВОДОКАНАЛ» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання (далі – Індивідуальний договір) для індивідуальних споживачів:

  • фізичних або юридичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, двоквартирних будинків;
  • фізичних осіб, які є власниками (співвласниками, користувачами) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради - https://mpmr.gov.ua/ співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Індивідуальний договір з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради - https://mpmr.gov.ua/, якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

Зміни договору укладаються в такій самій формі, що і договір, який змінюється. У разі зміни виконавцем умов договору вони вступають в силу через 30 днів з моменту розміщення змінених умов на офіційному веб-сайті виконавця.

>> Завантажити Договір у *.docx або у *.pdf