Розмір шрифту:

ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «КОМПЛЕКС ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ « ІРБІС » ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ....

ПРО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку  « ірбіс » ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради  повідомляє, що ТОВ « Комплекс оздоровлення та відпочинку   « Ірбіс»  21.02.2020 року  включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції гідності, як таке що відповідає кваліфікаційним вимогам фахівців, фінансового та матеріально-технічного забезпечення згідно до вимог  постанов Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ”,  від 27.12.2017 № 1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності,учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ” та вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженого наказом Міністерством соціальної політики України від 27.04.2018 №597 

ТОВ « Комплекс оздоровлення та відпочинку   « Ірбіс»  » знаходиться за адресою Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Поповича 1. Територія туристичного центру розташована в 15 хвилинах від Чорноморського узбережжя.

Заклад створив організаційну структуру надання психологічної допомоги, для відновлення психологічного та духовного стану. В ході психологічної допомоги психолог підтримує морально-психологічний стан, створює умови для повноцінної реабілітації, а також проводить види роботи для психоемоційного розвантаження учасників. Проводяться бесіди, діагностична та корекційна робота, консультації, тренінги, семінари, індивідуальні та підгрупові консультації, психологічні вправи . Програма базується на реабілітаційній стратегії охорони здоров’я, спрямованій на відновлення психічного та особистісного здоров’я та стану психологічного благополуччя.

Метою психологічної реабілітації у зазначеному санаторії прискорення процесів соціальної адаптації, навчання правильному способу життя, режиму харчування та лікування, відновлення трудового та соціального статусу.

         Для отримання послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок  війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції.

              За більш детальною інформацією звертатися до управління  праці та соціального   захисту населення Могилів-Подільської міської ради  за адресою: м.Могилів-Подільський  вул..В.Стуса ,56, каб. № 3 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 6-51-63.