У Міністерстві охорони здоров'я України спільно з Міносвіти нашої країни почали обговорювати можливі формати роботи шкіл з початку нового навчального року, беручи до уваги факт пандемії коронавірусу.

Станом на08.07.2020 в відомствах розглядають відразу кілька варіантів.

Як передає «ВВС Україна», таку заяву озвучив заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко. З його слів 1 вересня діти таки підуть в школу.

— Підуть. Але як — це вже питання, яке ми промовляємо з новим в.о. міністра освіти. Розглядаються кілька варіантів. Може доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Розглядаємо варіанти, наприклад, що математика буде в класі, а історія буде дистанційно проводитися.

По змінах розводити. Я вважаю, що ці моделі ми напрацюємо, — сказав Ляшко.

Більш того, лікар додав, що спрогнозувати епідемічну ситуацію на вересень фактично неможливо.

— Готуємося і до гірших сценаріїв, дистанційна освіта, до проміжних варіантів і до повністю поверненню дітей до школи, — зазначив Ляшко.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив про те, що в Україні може бути ще 100 тис. заражених корона вірусом COVID-19, яких «не знайшли».

Посилання на джерело:https://vn.20minut.ua/Osvita/yak-pratsyuvatimut-shkoli-v-ukrayini-z-1-veresnya-v-moz-rozpovili-pro--11091574.html