Розмір шрифту:

Могилів-Подільська міська публічна бібліотека №1

    Міська публічна бібліотека №1 знаходиться за адресую місто Могилів - Подільський  вул. Володимирській б.16. в будинку де жив і працював  відомий  український письменник, публіцист, літературознавець Станіслав Тельнюк.

   Для забезпечення користувачів міста вільним доступом до інформації в бібліотеці працюють відділи абонементу для дорослих і дітей та читальний зал. До послуг користувачів довідково-бібліографічний апарат, алфавітні, систематичні каталоги, систематична та краєзнавча картотека. В міській публічній бібліотеці №1 створено центр регіональної інформації, який дає можливість швидко отримувати необхідну інформацію. Фонд міської публічної бібліотеки №1 складає 36701 примірників друкованої продукції із них 1326 примірників періодичних видань.

   З метою популяризації книги та виконуючи дозвілеву функцію бібліотека проводить  ряд масових заходів, а саме : вікторини, історичні уроки, конкурси читців, літературно-мистецькі години, презентації книг, круглі столи, виховні години, зустрічі з цікавими людьми, години поезії, та інше.