Адміністративний збір

за зняття з реєстрації місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

  • 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за зняття із зареєстрованого місця проживання / зміну місця проживання.

За реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (реєстрація місця проживання).

 

Необхідні документи

До заяви про зняття з реєстрації місця проживання (перебування) особи додаються:

  1. паспортний документ особи або довідка про звернення за захистом в Україні, або документ, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, довідка про реєстрацію;
  2. свідоцтво про народження - для дітей віком до 14 років;
  3. документи, що підтверджують втрату права користування житловим приміщенням, а саме  рішення суду, яке набрало законної сили або інші документи, визначені Кабінетом Міністрів України;
  4. документи, що посвідчують особу законного представника;
  5. документ, що підтверджує сплату адміністративного збору;
  6. військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).
  7. Іноземець, особа без громадянства подає до органу реєстрації заяву про зняття особи із зареєстрованого місця проживання (перебування) у зв'язку з припиненням підстав перебування на території України. До заяви додається паспортний документ особи або довідка про звернення за захистом в Україні, у тому числі строк дії яких закінчився.
  8. Зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку та піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки та піклування.

Картка реєстрації особи (будинкова книга) — рекомендовано додавати у разі зняття з реєстрації з житла приватного  сектору.

 

Строк надання послуги: У день отримання документів.

Результат надання: Внесення відомостей про зняття з реєстрації місця проживання до Реєстру територіальної громади, видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання

Способи отримання результату: Особисто або законним представником

 

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги:

 

Законодавчі акти України, що передбачають надання послуги: